Olympic kasíno na Slovensku

Přidal

Olympic kasíno môžete nájsť v niekoľkých mestách na Slovensku a to konkrétne v Bratislave, Košiciach, Žiline, Trnave a Trenčíne. Do dvoch z nich vás zoberieme aj my. S nami získate výhodný balík s návštevou kasína v Bratislave alebo kasína v Košiciach. Kasína sa vždy nachádzajú na najprestížnejších adresách v centre mesta, majú kvalitný, ochotný a profesionálny personál a zaručujeme vám, že sa v nich budete cítiť príjemne a vítane.

 

Kasíno Olympic v Radisson Carlton Hoteli

 

Takže, či už chcete zažiť kasíno len z pozície zvedavého diváka, alebo sa chcete aktívne zapojiť do hier, prípadne len tak posedieť s kamarátmi pri drinku, či káve, kasína Olympic k sebe pozívajú naozaj každého. Poďte sa s nami teraz pozrieť bližšie na to, ako to v takom kasíne chodí.

Olympic kasíno Eurovea, Bratislava

Ak tu chcete zorganizovať vašu oslavu, podmienkou je vek nad 18 rokov. Pri vstupe najskôr prejdete krátkou registráciou a tu je potrebné mať so sebou ID (občiansky preukaz alebo cestovný pas). Čo sa týka dress code, tak odporúčame smart casual. Inými slovami žiadne flipflopy, pánske tielka ani šortky sa do takéhoto priestoru nehodia. Vo väčšine kasín je nonstop prevádzková doba, no pre istotu si overte vaše mesto na ich stránke.

Olympic kasíno, Košice

V kasínach Olympic si môžete vyskúšať zahrať Texas Holdem Poker, Americkú Ruletu, Black Jack, Ultimate Texas Holdem ,Three Card Poker alebo hracie automaty. Minimálne vklady napríklad pri rulete sú 1 Eur , pri Black Jacku 2 Eur. V prípade, že nemáte veľa skúseností s hrami a spôsobmi stávkovania, k dispozícii máte  skúseného krupiéra, ktorý je ochotný každú hru detailne vysvetliť.

Ceny nápojov sú v kasínach celkom podobné mestským cenám, takže sa nemusíte báť, že sa nedoplatíte. Okrem toho za každých 10 Eur minutých na bare, vám dá kasíno 3 Eur naspäť vo forme Lucky Chips (Štastné žetóny) a s nimi môžete skúsiť svoje štastie v hre. Len pre ukážku, tu je pár cien zo spomínaných kasín.

V Bratislave:

Pivo – 2,40 Eur

Mojito – 5,40 Eur

V Košiciach:

Pivo malé – 1,20 Eur

Mojito – 4 Eur

Olympic kasíno Bratislava

Okrem toho Olympic kasíno ponúka špeciálne párty balíky. Takže ak nie ste z Bratislavy alebo Košíc, určite ich môžete použit na rozlúčku so slobodou aj v Žiline, Trnave alebo Trenčíne. O aké balíky ide? Napríklad rozlúčka so slobodou, alebo si tu môžete zorganizovať vašu firemnú party, prípadne osláviť vaše narodeniny.

Viac informácií nájdete na ich webe – http://www.olympic-casino.sk.

Tak príjemnú hru prajeme!

 

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *