6 chýb, ktorým sa vyvarujte na dámskej rozlúčke so slobodou.

Přidal

Tu je náš zoznam 6 základných chýb, ktorým sa vyvarujte pri organizovaní dámskej rozlúčky so slobodou. Vychádzame z osobných skúseností 🙂

1. Opiť nevestu tak, že si na druhý deň nič nepamätá

Bod, ktorý je na prvom mieste zaslúžene. Koľko dievčat spraví túto chybu. Priznávame, aj my sme ju spravili pár rokov dozadu, na rozlúčke našej kamarátky. Takže neučte sa na svojich chybách, učte sa na cudzích.

Najlepšie je nech nevesta pije toľko, koľko sama potrebuje a nenúťte ju na ďaľší drink, či shot s vetami typu: “No táák poďme si pripiť znova.” a “Ešte!” alebo “Až dodna!”, ai.. Nechcete, aby po polnoci, jediné čomu sa venovala, bola záchodová misa, či ešte lepšie dlážka pod stolom v nóbl bare. Doprajte jej voľnosť a nech si to užije ako sama chce. Ak sa chce opiť do nepríčetna, tak nech sa opije. Ale vy v tom prsty nebudete mať a tým pádom ani žiadne výčitky o deň neskôr.

Nezabudnite však na jedno. Vždy sa o ňu treba postarať.

2. Nechať všetko na poslednú chvíľu

Ách. Toto je pre nás, ako organizátorov, asi najsilnejší bod. Koľko hodín, dní, mesiacov, ba priam rokov sme sa zbytočne nastresovali spolu s družičkami pri organizovaní rozlúčky na poslednú chvíľu. Je to veľmi, ale veľmi nešťastné riešenie. Po prvé chaotické organizovanie na poslednú chvíľu nemusí vôbec spĺňať vaše predstavy, ktoré ani nemáte možno tak na poslednú chvíľu ucelené a keď aj máte, častokrát sa budete musieť uskromniť s alternatívnym programom, pretože ten váš vybratý už môže byť dávno obsadený. A čo je najpodstatnejšie = Vaše a naše zdravie! 🙂

Načo panikáriť na poslednú chvíľu, keď už pár týždňov mohlo byť všetko vybavené a pripravené? Aj keď môžeme povedať, že v tejto oblasti su najväčšími odborníkmi muži, tak asi im napíšeme jeden veľký článok venovaný iba im.

Naše odporúčanie: Ideálne pripravujte rozlúčku aspoň mesiac dopredu, najmenej však 2 týždne. A keď chcete mať istotu, že všetko bude voľné, tak v kľude aj viac ako mesiac dopredu. Vtedy bude pre nás svet rúžový.

3. Nechať nevestu platiť za jej účty a aktivity

 

“ Tak za teba to bude 29 Eur milá nevestička. Môžeš mi to dať v cashi alebo pošli na účet.” ???. Toto nie. Veď ona za vás platí celú svadobnú hostinu, tak aspoň tých pár kačiek spolu nazbierajte a pripravte jej večer all inclusive.  A nezabudnite na nevestinu konzumáciu počas priebehu celej rozlúčky, takže vždy vyzbierajte radšej aj niečo extra. Ak aj niečo ostane, vždy sa to dá použiť neskôr.

4. Príliš nudná rozlúčka

 

“V klube je príliš hlasno, tam sa neporozprávame.”, “Pôjdeme do nášho obľúbeného baru. “ Ona určite nechce žiaden striptíz.” , “My si spravíme len chlebíčky doma a budeme hrať hry.” Baby vážne? Na rozlúčku to chce predsa niečo originálne, niečo výnimočné, niečo čo si bude pamätať. Zapojte hlavy dohromady a vymyslite naozaj skvelý program. Určite si to zaslúži.

5. Rozlúčka týždeň pre svadbou

Aj keď je svadba organizovaná na poslednú chvíľu, neorganizujte rozlúčku so slobodou týždeň pred svadbou. Nevesta potrebuje dostatok času na regeneráciu a hlavne týždeň pred svadbou má hlavu plnú príprav, koláčov, zasadacieho poriadku, kvetín, šiat a všetkého možného, na čo potrebuje fyzické aj psychické sily. Ušetrite ju od trápenia.

6. Zabudnúť na fakt, že potrebujeme aj jesť

Naplánujete veľmi veľa aktivít, ale na to, že v priebehu dňa, či večera, by sme mali aj niečo zjesť nepomyslíte. Ak chcete, aby vás vašim programom sprevádzali vyhladnuté dračice, nech sa páči. My si však myslíme, že s plným bruškom lepšia zábava. Dokonca s našou sexy večerou najlepšia.

 

Tu nájdete pokračovanie článku –  Ďalších 6 chýb, ktoré na dámsku rozlúčku nepatria.

Jeden komentár

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *