Carat Club v Bratislave

Přidal

 

Prinášame Vám praktický a zaujímavý opis jedného z top strip klubov v Bratislave. Nájdete tu orientačné ceny nápojov, cenu vstupného, otváracie hodiny, vizualizáciu interiéru, ale aj aké vystúpenia ponúkajú a program v skratke. Na základe našich skúseností môžeme tento strip klub len odporučiť a aj preto jeho služby ponúkame aj my. Možete ho nájsť medzi našimi večernými rozlúčkami, vo výhodnom a populárnom strip balíku – Deluxe strip klub v Bratislave.

Carat club sa nachádza v srdci Bratislavy v budove Alizé na Hurbanovom námestí 6, konkrétne na -2 poschodí. Má rozsiahlu históriu v podobe desiatich rokov. Do tohto skvelého klubu s príjemnou atmosférou ste vítaní od pondelka do soboty, v čase od 21:00 do 05:00 hodiny ráno. Vstupné je 10€ na osobu. Carat club má až 80 miest, čiže miesto pre zábavu sa tu vždy nájde. U nás môžete počas celej noci vidieť 10 tanečníc. Ako jediný club v Bratislave máme profesionálne gogo tanečnice ovládajúce pole dance, vrátane topless (strip) tanečníc.

Ponúkame široký výber:

šampanského (od 330€ – 930€),

koktejly pre dámy (od 23€ – 50€),

bottle service  (120€) – obsahuje 1l vodky + 5 red bullov.

 

 

V našej bohatej ponuke je zahrnuté VIP sedenie s výborným výhľadom na pódium. Počas celej noci si môžete vybrať table dance (tanec pri stole), privátne tance v súkromnej miestnosti, stage show (show na pódiu), ktorá je vhodná na rozlúčku so slobodou. Budete sa cítiť príjemne v spoločnosti krásnych dievčat so zaručenou profesionálnou obsluhou. Vynikajúcu atmosféru celého klubu dotvára profesionálny DJ s dokonalou zvukovou aparatúrou a svetelnou show.

Môžete u nás vidieť aj program s tematickou show v kostýmoch, sprevádzanou živou speváčkou, ktorá je u nás novinkou. V priebehu  každého večera sa uskutočňuje happy hour, čiže výhodná zľava na privátne tance.

Nájsť nás môžete na FB stránke prípadne na našej oficiálnej stránke Carat Club Bratislava.

 

U nás je jednoducho o zábavu postarané! Tak neváhajte a príďte sa zabaviť do najlepšie klubu v centre Bratislavy – CARAT CLUB. Už teraz sa na Vás tešíme.

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *