Party guide: “Čo ukývajú romantické Košice? Najlepšiu rozlúčku so slobodou!”

Přidal

Košice. Prívlastky ako perla východu či Európske hlavné mesto kultúry 2013 majú určite svoje opodstatnenie. Prečo stráviť svoju poslednú slobodnú noc v tomto meste vám poradí košický party guide. Nie je ním nik iný, ako rodená Košičanka, študentka masmediálnej komunikácie a milovníčka zábavy, blondínka Diana.

Čo sa ti na práci hostesky na rozlúčkach so slobodou páči najviac?

Musím povedať, že toto je najlepšia práca popri štúdiu, akú som kedy mala. Robím prácu, ktorá ma napĺňa a zároveň viem, že som súčasťou jedinečného „posledného“ večera pred tým, ako niekto vstúpi do zväzku manželského. Páči sa mi byť samostatnou, niesť zodpovednosť za skupinu a hladký priebeh večera, organizovať a plánovať, no zároveň sa zabávať s príjemnými ľuďmi.

Ak nie sme z Košíc, prečo sa rozhodnúť mať rozlúčku tam a nie napr. v Bratislave či inom meste? 

Mám precestovaných mnoho miest na Slovensku,  no pre mňa sú Košice najčarovnejšie. Hoci nie sú také plné turistov  ako Bratislava, ponúkajú veľa možností trávenia voľného času a tiež bohatý nočný život. Po 22 rokoch žitia v Košiciach som do tohto mesta stále zamilovaná a zatiaľ každý, či už Slovák alebo zahraničný hosť, má podobný názor.  Cez deň máte pocit, že ide o krásne historické mesto, ktoré je ako stvorené na romantickú prechádzku. Keď však v noci “východňare“ idú do ulíc, o zábavu je postarané. Rôznorodé podniky vám otvárajú svoje brány a zábava, či už povzbudená lacnou pálenkou, alebo aj bez nej, graduje z hodiny na hodinu.  Ľudia sú tu priateľskí a na výber máte naozaj množstvo podnikov. Od koktejl barov, cez hipsterské či iné tematické puby až po útulné krčmičky. Myslím si, že si každý nájde to svoje.  Ženíchových slobodných kamarátov možno namotivuje to, že sa hovorí: „Najkrajšie dievčence sú z východu ☺“.

 

 

Máš radšej ženské alebo mužské skupiny?

Preferujem pánske, haha. Nie je to kvôli nejakej rodovej zaujatosti, jednoducho som si s pánmi užila viac zábavy. Sú trošku otvorenejší , viac ma berú ako člena svojej „bandy“. Žienky sú tiež milé a priateľské, no s pánmi to boli najzábavnejšie rozlúčky.

Ktorá rozlúčka ti utkvela najviac v pamäti?

Každá rozlúčka je niečím výnimočná. Na začiatku niektorých cítim napätie, pretože skupina nevie, čo má očakávať. Inokedy som zase cítila veľkú radosť, entuziazmus a skvelú energiu. Pre mňa bola najbláznivejšia dámska rozlúčka so striptérom, ktorý zapojil do svojej šou celú skupinu, dokonca aj mňa, haha. A to som ich len fotila a robila im videá, vôbec som nečakala, že ma schytí a hodí na stôl, bolo to dosť bláznivé. Skvelá spomienka je pre mňa aj to, keď som prvý krát v živote nastúpila do limuzíny. To bolo riadne cool a aj to je jedným z dôvodov, prečo túto prácu milujem!

 

Ďakujeme veľmi pekne Diane za rozhovor. Ešte treba dodať, že do Košíc sa ako skupina môžete dostať samostatne cestnou dopravou, pohodlne vlakom, prípadne aj letecky z Bratislavy, Viedne či Prahy. Tešíme sa na vašu návštevu!

Viac o našich košických rozlúčkových aktivitách tu:

Rozlúčka so slobodou pre dámy

Rozlúčka so slobodou pre pánov

 

Rozlucky.com – Miesto pre vašu párty!

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *