Dirtyy Boyzz opäť rozvášnia davy žien!

Přidal

Pánska tanečná striptízová skupina DIRTYY BOYZZ prichádza v roku 2018 v štýle ladies night pod názvom „Len pre ženy tour 3“ vo viacerých mestách na Slovensku. Po zorganizovaní niekoľkých úspešných turné na Slovensku sa teda čoskoro môžeme tešiť na ďalšie. V rámci turné je predpokladaná účasť viac ako 5 000 žien! My Vám zatiaľ prinášame niekoľko horúcich noviniek zo súkromného, ale aj profesionálneho života tvorcu tohto veľkolepého projektu.

U koho sa zrodila myšlienka o vytvorení projektu Dirty boyzz?

Ex striptér Diego, ktorý vystupoval v 9 európskych krajinách a pracoval s najlepšími európskymi striptérmi, sa rozhodol priniesť na Slovensko najvyšší level striptízu a skultúrniť toto krásne povolanie.

Kto je lídrom Vašej skupiny? 

Všetci, každý jeden je dôležitý a podstatný, nikto nie je viac a nikto nie je ani menej.

Na základe akých kritérií si vyberáte členov svojej skupiny?

Samozrejme, výzor je základom, chuť pracovať, zdokonalovať sa, a hlavne musím cítiť, že ho bude táto práca napĺňať, pretože len vtedy môžem spokojne vyhlásiť, že je tento striptér úspešný. Ak to robí len kvôli peniazom, tak neodovzdá ženám to, čo by mal a čo je jeho poslaním. Samozrejme, že musí byť istým spôsobom pripravený na istý tlak a veľký záujem žien o neho ako o osobu, a vtedy nastupuje práca na zvládnutie samého seba.

Ako viete skrotiť také velké množstvo žien?

Netreba ho krotiť, sú slobodné a svojprávne, tak nech sa zabávajú!

A aké sú reakcie žien v súkromí na Vašu profesiu?

Dvojaké. Tie, ktoré sú otvorené tejto téme ma obdivujú, voľaké puritánky sú zavreté a odsudzujú aj to pekné, ale vždy som to rešpektoval, keďže je to o ich názore, egu a nejakým prípadným zlým životným skúsenostiam.

Preferujete pri svojich podujatiach vlastné choreografie, alebo sa nechávate inšpirovať slávnymi tanečníkmi (napr. film Magic Mike)?

Samozrejme, že život je o inšpirácii, a tá je dôležitá. Inšpirujeme sa tanečníkmi, ale aj, samozrejme, počúvame naše publikum a nechávame sa inšpirovať aj nimi a podľa toho zostavíme našu finálnu choreografiu, ktorá je vždy – a vždy aj bude – originálna. Nikdy nekopírujeme, iba sa inšpirujeme.

Máte vo Vašom repertoári najmä svoje turné, alebo sa popri turné venujete aj súkromným akciám?

Súkromné akcie majú svoje čaro a bol by hriech nevyužiť ich, popri striptízu sa venujem aj luxusnému kabaretnému klubu (Classic 33) so živou hudbou v Bratislave.

Kde vidíte smerovanie Vašich krokov v nasledujúcich rokoch? 

15 rokov sa venujem tejto profesii, odovzdal som maximum, čo som vedel, vychoval som nejedného striptéra, na ktorých som veľmi hrdý, aj keď s niektorými už nie som v kontakte. Organizoval som tie najväčšie eventy v rámci striptízu ako napr. majstrovstvá sveta či Európy v pánskom striptíze, dve veľmi silné Len pre ženy tour so skupinou Dirtyy boyzz.

Pozmenil som názor a mienku  ľudí na túto profesiu a moja cesta teraz smeruje inde, cesta, kde sa budem mentálne, osobnostne a kariérovo posúvať, keďže som pri striptíze dosiahol maximum, mám rôzne plány a ešte jeden tajný sen,ktorý sa čoskoro splní.

Aký je Váš tajný recept na udržovanie sexy tiel?

Cvičiť, spať a jesť. Nič viac.

Nakoľko vnímate Váš aktuálny úspech?

S pokorou ho vnímam ako úspech tvrdo odpracovaný a zaslúžene bezkonkurečný.

 

Ďakujeme Diegovi za rozhovor. Lístky na show nájdete tu: https://www.zamenej.sk/zlava/info/len-pre-zeny-tour-2018-dirtyy-boyzz https://www.facebook.com/dirtyyboyzzmenstrip/

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *