Ideálna dámska rozlúčka so slobodou v Bratislave?

Přidal

To, že sa Vaša najlepšia kamarátka bude vydávať, neznamená len, že sa môžete tešiť na poriadnu svadobnú hostinu, ani to, že sa bude objavovať na babských večeroch stále menej a menej. Znamená to hlavne to, že Vy, ako jej najlepšia kamarátka, musíte pre ňu zorganizovať naozaj poriadnu rozlúčku so slobodou. Spolieha sa na Vás ona, spoliehajú sa na Vás ostatné.

Tak sme sa rozhodli, že Vám to značne zjednodušíme. Pripravili sme pre Vás, podľa nás, ideálný babský program:

Na začiatok by to chcelo pripraviť niečo zaujímave, nové a zábavné. Vybrali sme pre Vás kurz erotického tanca. Ide o súkromný kurz, kde budete len Vy a Vaša skupina. Naša profesionálna inštruktorka Vám pripraví naozaj rozmanitý a chrumkavý program. Jedinou podmienkou sú vysoké podpätky, pohodlné a sexy oblečenie a chuť vyskúšať niečo nové. Naučí Vás ako maximálne využiť svoj zvodný potenciál 😉 , pozriete sa na krásu ženskej postavy a pochopíte, že sexy sa môže cítiť naozaj každá. Naučíte sa tipy a triky ako sa zvodne pohybovať, vyskúšate si aj pár manévrov okolo dlhej tyče a dokážete zo seba vymodelovať sexy ženskú bohyňu.

Rozlúčka so slobodou pre dámy v Bratislave – Kurz erotického tanca

Aby sme po celý čas zachovali príjemnú a uvoľnenú atmosféru, zabezpečili sme pre Vás ovocné misy so šampanským. Vrelo k tejto aktivite doporučujeme priobjednať nášho profesionálneho fotografa, nech Vašu skupinu zväční aj na profi fotkách a vy budete mať príjemné spomienky.

Po sexy tančekoch, sme pekne vyhladoveli. Čo iné môžeme odporučiť ako Sexy večeru? A čo tak dopraviť sa na ňu našou luxusnou limuzínou. K dispozícii máme 3 menšie limuzíny – pre 6 a 8 osôb, alebo veľkú Cadillac limuzínu, kde sa zmestí až 14 osôb naraz. Pre tých najnáročnejších máme pripravenú Hummer limuzínu, ktorá taktiež odvezie 14 osôb. Samozrejme bublinky na palube nebudu chýbať.

Rozlúčka so slobodou pre dámy – Cadillac limuzína

A teraz naspäť k tej Sexy večeri. Samotný názov dá tušiť, že sa jedná o jedlo a sexy prekvapenie k tomu.

Takže poporiadku. Začíname v príjemnej reštaurácii v centre Bratislavy, kde budete mať pripravený Váš súkromný priestor. Každá z Vás dostane chutnú večeru v podaní kuracieho steaku s prílohou alebo cestovinkami a pohárom lahodného vína. Po večeri je pre Vás, a samozrejme hlavne nevestu, pripravený pikantný program. Príde náš profi striptér a vy si budete môcť vybrať do čoho ho oblečieme. Čo tak policajt, hasič, pilot, alebo gangster, či úplne “obyčajne” vyzerajúci svalnáč, čo náhodou ide okolo :). Zaručujeme Vám, že program ocení každá.

Tu však večer ešte určite nekončí. Máme pre Vás pripravených niekoľko variant. Môžete ísť skúsiť svoje štastie do jedného z top bratislavských kasín, kde dostanete 10 Eur v lucky chipsoch a pohár bubliniek k tomu. Alebo, ak Vás náš tanečník rozpálil, zoberieme Vás do jedinečného dámskeho strip klubu, kde máte s nami vstup, rezerváciu stolov a opäť pohár bubliniek v cene. Alebo ak chcete zažiť opäť niečo nové a nepoznané, poďte s nami vyskúšať kurz miešania koktejlov priamo v jednom skvelom cocktail bare v centre mesta. Celým kurzom Vás bude viesť náš profesionálny barman. Oboznámi Vás s krátkou históriou miešania koktejlov, ukáže barmanské tipy a triky, a predstaví pár naozaj chutných a štýlových drinkov. Máte pre seba rezervované celé poschodie, neskôr sa k Vám pridá aj DJ a vy sa môžete v tomto clube zabávať až do rána bieleho.

Rozlúčka so slobodou v Bratislave – Kurz miešania koktejlov

Veľa žien si myslí, že tu sa rozlúčka so slobodou skončila. Omyl. Na ďalší deň je potrebný predsa relax. Či už vyskúšate naše thajské masáže, spolu s príjemnou fínskou saunou, alebo navštívite s nami naše relaxačné wellness spa v centre Bratislavy, určite potešíte každú členku Vašej rozlúčkovej výpravy.

Je to krásna a príjemna bodka za ešte krajším a príjemným rozlúčkovým víkendom.

Tak čo? Pomohli sme Vám s našim rozlúčkovým návrhom. Veríme, že ano. A tiež veríme, že pripravíte pre Vašu najlepšiu kamarátku rozlúčku so slobodou podľa jej prianí a predstav a že všetky a hlavne ona budete spokojné. My Vám k tomu cieľu veľmi radi pomôžeme.

Príjemnú zábavu prajeme.

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *