Jaký striptýz je vhodný na rozlučku?

Přidal

Jestli se jednou dostanete do pozice organizátora rozlučky se svobodou, tak určitě narazíte na otázku striptýzu. K rozlučce to už tak nějak patří. Striptýz výrazně oživuje zábavu a překvapení budoucího je prostě nepopsatelné.

Nikdo z nás se objednáváním striptýzu samozřejmě běžně nezabývá, a proto může být jeho objednávka výrazně složitější, než se na první pohled zdá.

Striptýz…. a za kolik?

Již z prvního běžného pohledu do nabídky Strip agentur, se Vám může zatočit hlava.  Dámský striptýzLesbi Show, XXL striptýz, Zápasy v bahně a množství dalších variací. A začnete přemýšlet – co je pro ženicha už moc, jaká je konečná cena, zda se to celé vůbec vyplatí, co je to za agenturu, která striptýz nabízí, jak ho vůbec objednat a tak dále.

Jaký je tedy nejlepší postup?

Zvažte, jestli to ženich zvládne.

I když to je překvapení, ne každý z nás ho může vnímat stejně. Ženichovi můžete přivodit velice trapnou chvilku, nebo ho můžete dokonce rozzlobit. Když víte, že to určitě zvládne, jděte do toho.  Rozlučka je rozlučka a na ní striptýz jednoduše patří.

Prostor, kde se striptýz uskuteční.

Výběr prostoru pro striptýzové vystoupení je velmi důležitý faktor. Když organizujete rozlučku v soukromém prostoru u někoho doma, nemusíte se ničeho bát. Komplikací ale může být, když tuhle možnost nemáte a chcete vystoupení se striptýzem někde v klubu, abyste pak mohli pokračovat v další zábavě. Ideální je vyhledat si takový klub, kde máte k dispozici salónek nebo jinou soukromou místnost – a to může být náročné. Ne každý provozní s tím bude souhlasit a striptýz jen tak mezi stoly uprostřed baru plného cizích lidí, může ženichovi připravit skutečně trapné chvilky a vystoupení si tak vůbec neužije. Spíše bude počítat sekundy do konce. Agentura Rozlucky.com nabízí různou variantu prostorů, kde se může show uskutečnit ve soukromí.

Vyberte pro ženicha ten nejlepší striptýz.

Tohle určitě konzultujte se všemi, kteří jsou zapojení do organizace. Jestli ženicha dobře znáte, tak víte, zda zvládne i zápasy v bahně, tzv. Mud wrestling nebo striptýzovou satiru jako je například XXL striptýz. Když si nejste jistí, ale víte, že by striptýz mohl být fajn, v tom případě je nejlepší klasický striptýz nebo Lesbi show.

   

Jak to tedy co nejlépe připravit?

Doporučení může být mnoho. Pokud však chcete ušetřit na čase a celkové organizaci, vsaďte na záruku kvality, kterou nabízí rozlučková agentura Rozlucky.com. S tou se Vám nemůže stát, že striptérka nakonec  nedorazí nebo že vůbec nenaplní Vaše požadavky ohledně vystoupení. Nabídka rozlučkových programů se striptýzem je velká a všechny nabízené prostory, jako jsou kluby, bary, restaurace, limuzíny, lode, kabaret s touto možností počítají.  Agentura se Vám nesnaží nabídnout ,,něco,, za co nejnižší cenu – nabízí Vám kvalitu, kterou si tak výjimečný večer určitě zaslouží. Navíc na webu Rozlucky.com stačí jen pár kliků a máte hotovo. Když si nejste jistí, můžete s nimi Vaše požadavky přímo i prokonzultovat.

 

 

 

Jeden komentár

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *