Nově Rozlucky.com najdete také v Brně!

Přidal

Neustále zlepšujeme dostupnost svých služeb a zvyšujeme komfort servisu pro naše klienty.

Jak někteří z Vás asi už zjistili, rozhodli jsme se proto od tohoto roku rozšířit naše služby a nově pro Vás připravujeme rozlučky také v Brně. Naši nabídku zde stále rozšiřujeme a aktuálně tu už probíhají první rozlučky se svobodu pro dámské i pánské skupiny!

Uvádíme pro Vás naše tipy z klasických i netradičních rozluček z naší nové, Brněnské nabídky.

Dámy, pokud chcete zažít jedinečnou jízdu po Brně, spojenou s popíjením Prosecca, zkuste náš Prosecco bike. Zažijete dvě hodiny skvělé zábavy s přáteli, na které jen tak nezapomenete.  Pro mužské skupiny nabízíme tento balík ve variantě Beer bike. Určitě Vás nadchne také Kurz erotického tance pod vedením zkušené lektorky s lahví sektu a malým občerstvení navíc.  Nebo zkuste náš nejoblíbenější balík Limo & Strip jízda, tedy hodinovou jízdu v luxusní limuzíně, okořeněnou pikantním vystoupením krásného striptéra.

Dámské rozlučky v Brně.

Pánové, zažijte úžasný adrenalinový zážitek, a vyzkoušejte si jízdu na silných Yamaha čtyřkolkách přímo v outdoorovém areálu v balíku Jízda na čtyřkolkách! Pikantní zážitky zaručí náš balík Strip Club Deluxe , který znamená krásné slečny, soukromé tance, kvalitní pití a spoustu zábavy. Pokud máte rádi klasiku, náš balík Dámský striptýz je tu zaručeně pro Vás a krásná striptérka za Vámi navíc přijede kamkoliv po celém Brně.

Pánské rozlučky v Brně.

Nezapomenutelné a cenově příjemné nabídky pro denní, večerní, dámské i pánské rozlučky se svobodou v Brně , pro Vás vybírá a připravuje celý tým Rozlucky.com

Přejeme Vám krásnou rozlučkovou sezónu 2018!

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *