Novinky pro rok 2019 na Rozlucky.com

Přidal

Je před námi další sezóna rozluček se svobodou.  Pojďme si krátce představit novinky, které Vás čekají v tomto roce.

Nově Vám nabízíme exkluzivní pivní servis s donáškou nejlepších českých piv z minipivovarů přímo až k Vám domů. Nabídka obsahuje druhy jako IPA, ALE, APA, stouty či výborné české ležáky. Pivo je čerstvě načepované, při předání perfektně vychlazené a vydrží čerstvé až měsíc. Navíc Vám ho dovezeme po celé Praze. Nemusíte vůbec nic řešit. Vy si jen pohodlně objednejte a zbytek už zařídíme my.

Od letošní sezóny u nás můžete také využít služby profesionálního Párty DJ. Nabízíme Vám toho nejlepšího, který hrál ve velkých i malých klubech a na festivalech po cele ČR, ale také  ve Francii, Itálii, Německu, Slovensku, Velké Británii, Argentině, Bolívii, Chile, Kolumbii či Venezuele. Náš Párty DJ za Vámi přijede kamkoliv po Praze.

 

 

 

 

 

 

Novou sezóna také začínáme s novou lodí a novými plavebními balíčky. Párty loď s kapacitou do 40-ti osob v Praze rozhodně chyběla. Navíc si plavbu můžete užívat až do půlnoci i s výhledem na noční Prahu! Na výběr máte ze dvou skvělých balíků, které jsme sestavili podle přání našich klientů. Třeba zkuste naši pohodovou plavbu s neomezeným pitím. K balíku si také můžete přiobjednat striptýz přímo na palubu lodi!

 

 

 

 

 

 

Nebo vyzkoušejte netradiční rozlučkovou jízdu po Praze v našem Partybusu, ve kterém zažijte atmosféru jako v hudebním klubu. V rámci toho balíčku máte také pikantní Strip show.

 

 

 

 

 

 

Osvědčené a klasické balíky Vám nabízíme samozřejmě i letos.  Jeden z našich nejoblíbenějších balíků je například Limo & Strip & PártySteak & Strip; Povinná rozlučková jízda nebo VIP limuzína.

Veškerou nabídku najdete na Rozlucky.com

Váš tým Rozlucky.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *