O nás

Rozlučky se svobodou pro Vás organizujeme již od roku 2010. Jsme největší ryze domácí česko-slovenskou společností v této oblasti. Momentálně působíme ve třech městech – v Bratislavě, Košicích a v Praze. V našem hledáčku je také Brno. Máme pestrou nabídku více než 200 různých denních i večerních aktivit pro dámské a pánské jízdy pro domácí i zahraniční klienty.

Zde najdete naši nabídku:

V Praze

Dámská rozlučka nebo Pánská rozlučka

V Bratislavě

Dámská rozlučka nebo Pánská rozlučka

v Košicích

Dámská rozlučka nebo Pánská rozlučka

 

 

Prvořadá je však zábava, o kterou se mi postarat umíme. Kontaktním místem je naše webová stránka www.rozlucky.com, nebo www.rozlucky.sk, kde si můžete vybrat z naší pestré denní a večerní nabídky aktivit – od zážitkových až po lehce pikantní. Náš tým zorganizuje vše za Vás. Vy se jen bezstarostně bavte se svými přáteli na své nejlepší rozlučkové jízdě. Nabízíme možnost využití mikrobusů či limuzín. Umíme připravit rozlučku přesně na míru, rádi se přizpůsobíme požadavkům klientů – prvořadá je jejich spokojenost.

Pro dámské jízdy máme ku příkladu soukromé taneční kurzy, karaoke večery s průvodním programem, party v dámském klubu, kurzy vaření, degustaci francouzských vin nebo taky střelnici či motokáry.

Pro pány máme připravené adrenalinové a akční balíky jako je například rafting, paintball, reball, lasergame, ostrou střelbu, jízdu na čtyřkolkách a mnohem více. Výbornou večeři Vám umíme naservírovat včetně ochutnávky piv či v kombinaci se striptýzem nebo s návštěvou strip klubů s dalším programem.

Přesvědčte se sami!

Tým Rozlučky.com