O nás

Rozlučky se svobodou pro Vás organizujeme již od roku 2010 a jsme největší ryze domácí česko-slovenskou společností v této oblasti. Působíme v Praze, Brně, Bratislavě a v Košicích a máme pestrou nabídku více než 200 různých denních i večerních aktivit pro dámské a pánské jízdy pro domácí i zahraniční klienty.

Spolupracujeme jen s osobně prověřenými dodavateli, protože Vaše spokojenost je pro nás prvořadá. Vždy pro Vás vybereme to nejlepší, co půjde. Naše práce nás baví a je naším koníčkem. Jsme kreativní, vymýšlíme pro Vás nové nápady na ty nejlepší rozlučky, děláme vše se stoprocentním nasazením a dokážeme z obyčejné rozlučky udělat jedinečnou. Navíc jsme tu pro Vás každý den a to včetně sobot.

Naši nabídku rozluček se svobodou najdete zde:

Kontaktním místem je naše webová stránka www.rozlucky.com, kde si můžete vybrat z naší pestré denní i večerní nabídky aktivit od těch vyloženě zážitkových až po lehce pikantní. Nabízíme také možnost využití mikrobusů či limuzín. Rozlučku Vám připravíme přesně na míru.

Pro dámské jízdy nabízíme plavby se striptýzem či neomezenou konzumací pití, soukromé taneční kurzy, karaoke večery s průvodním programem, párty v dámském klubu, večeři se striptýzem, Prosecco-bike, kurz vaření či přípravy koktejlů. V nabídce máme také různé varianty balíků ve známých hudebních klubech, střelecké balíky nebo jízdu na motokárách.

Pro pány máme připravené adrenalinové a akční balíky jako je rafting, paintball, reball, lasergame, střelecké balíky,  jízdu na čtyřkolkách, Beer-bike, Bubble fotbal a mnohem víc. Výbornou večeři Vám umíme naservírovat včetně ochutnávky piv či v kombinaci se striptýzem nebo s návštěvou Strip klubů s dalším doprovodným programem. Pánům nabízíme také Lesbi show, zápasy v bahně, zatčení ženicha nebo sexy probuzení.

Přesvědčte se sami!

Celý tým Rozlučky.com