Pánská rozlučka v Praze – nápady a tipy

Přidal

Na Rozlucky.com si je skutečně z čeho vybírat. V naší nabídce totiž máme kromě již tradičních rozlučkových balíků také ty velmi originální a neotřelé, které jsme do výsledné nabídky vybrali na základě doporučení a typů našich spokojených zákazníků. A navíc, pokud si nejste jisti svým výběrem nebo tím, jak rozlučkové balíky správě zkombinovat tak, aby Vaše rozlučková jízda byla nezapomenutelná – využijte asistence portálu a  rozlučkového týmu, který Vám ochotně poradí. U nás je všechno možné!

Teď si ale pojďme představit pár tipů a možností jak prožít Vaši rozlučku v Praze. Začít můžeme denními balíky, které nabízejí především adrenalinové zážitky pro celou skupinu. Ať už se rozhodnete pro jízdu na motokárách, čtyřkolkách, bojovém vozidle pěchoty nebo dokonce pro jízdu v tanku, můžete se těšit na zážitek, který se Vám uchová po celý život v paměti. A  o to tady přece jde!  Nabízíme Vám také více možností z vyhledávané střelby – zda si zastřílíte na střelnici nebo na  paintballu, reballu či v lasergame – je jen na Vás. Všude na Vás ale po akci čeká občerstvení a někde, jako třeba v naší Lasergame aréně, můžete ostat oslavovat ještě dlouho po střelbě.

Kromě samotné večeře, která je tradičním a oblíbeným začátkem aktivit, si u nás za lepší cenu můžete objednat transport ve formě mikrobusu nebo rovnou limuzínu s občerstvením či striptýzem. Zmíněná večeře v útulné restauraci, kde pro  Vás bude připravený soukromý salónek, Vám kromě gurmánského zážitku v podobě výjimečných uruguayských steaků, nabízí i pikantní zážitek v podobě striptýzu pro ženicha od krásné striptérky. A jestli chcete budoucího ženicha překvapit ještě více – doporučujeme Vám zatčení se stripem.

Naše večerní nabídka je složena z velkého množství různých balíků a aktivit přímo ve známých pražských stripklubech nebo oblíbených hospodách a restauracích. Tato nabídka se strip kluby a krásnými dívkami si přímo říká o její využití. Využít můžete také různé balíčky, které zahrnují i zvýhodněnou nabídku drinků, což může jinak opravdu drahý pobyt v pražských strip klubech velmi zpříjemnit a Vy si tak Vaši jízdu může opravdu bezstarostně užít. Navíc jsou součástí balíčků i různá „překvapení“ jako Lad Dance pro budoucího ženicha, nebo pikantní Lesbi show dvou dívek. Kdybyste měli zálusk na něco ještě ostřejšího – nabízíme Vám například balík zápasů v bahně, kde je kromě dvou krásných dívek přímým účastníkem této vzrušující show právě ženich.

Na webu si můžete vybrat z nepřeberného množství aktivit a programů. Aktivitu si stačí jen zarezervovat, uhradit a o vše ostatní se již postaráme my.

Navíc pro Vaši maximální spokojenost a nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb –  po celou dobu bude součástí Vaší skupiny také náš příjemný delegát/delegátka. Jejich náplní práce je postarat se o to, aby celý večer proběhl tak jak má a aby případně vzniklé nejasnosti řešili přímo na místě za Vás.

Vy nemusíte mít z ničeho obavu. Vaší náplní celého večera je užívat si s přáteli a budoucím ženichem nezapomenutelnou pražskou rozlučkovou jízdu. Vyzkoušejte nás!

(Hangover, part II, Courtesy Warner Bros.)

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *