Plavbomat.cz: Plavba na míru za pár minut

Přidal

Server Plavbomat.cz je zavedenou jistotou na poli organizování tolik oblíbených firemních (ale i soukromých) plaveb po řece Vltavě v Praze. Za pět minut máte hotový event, který jste dříve organizovali třeba několik dní.

„Idea je taková, že zákazník si na stránkách sestaví event šitý na míru. Klient navíc v každém okamžiku vidí cenu, takže si může vybrat program podle finančních možností. Vše se navíc dá přizpůsobit představám nebo rozpočtu,“ popisuje inovativní přístup k organizaci firemních plaveb Jaromír Kimla, zakladatel služby Plavbomat.cz.

„Myšlenka na vznik portálu přišla před 5 lety. Vzhledem tomu, že se pohybuji v tomto prostředí už přibližně deset let, vypracovali jsme si tak s provozovateli lodí a služeb exkluzivní podmínky, které můžeme následně nabídnout našim zákazníkům. Můžeme také díky tomu nabídnout kompletní portfolio lodí, což činí přibližně třicítku plavidel. To znamená, že pro každý požadavek máme řešení,“ vysvětluje pozadí vzniku Plavbomatu Jaromír Kimla.

„Spuštění projektu předcházelo tříměsíční období komunikace se všemi partnery, kteří prostřednictvím Plavbomatu nabízejí své služby,“ dodává.

Sedm základních kroků

A jak si plavbu poskládat? Stačí na webových stránkách kliknout na tlačítko Sestavit vlastní plavbu. Pak už jste v procesu výběru jednotlivých prvků, který skutečně zabere jen pár minut. Kroků je celkem sedm. Celý postup jsme vyzkoušeli a nic jednoduššího snad už ani neexistuje. V podstatě je to stejně jednoduché, jako si vybrat ingredience do salátu během oběda.

Více informací se dozvíte na oficiálním webu a nebo na facebookovém profilu, kde můžete soutěžit o párty na lodi, lístky na projížďky nebo čerpat až 50% slevy na Vaše plavby.

Rozlucky.com Vám spolu s Plavbomatem nabízejí skvělé plavební balíčky pro muže:

Pohodová plavba s neomezeným pitím.

Plavba se striptýzem.

Nebo pro dámské jízdy:

VIP plavba s neomezeným pitím.

Rozlučková strip plavba.

 

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *