Rozbaľme to po COVID-19 kríze!

Přidal

Aj napriek tomu, že mnohí z vás museli kvôli predošlým udalostiam svoju svadbu, rozlúčku, oslavu narodenín či inú dôležitú a radostnú udalosť presunúť „na neurčito“ alebo ju dokonca zrušiť, všetci spoločne veríme (a vidíme), že už svitá na lepšie časy.

Ľudia si už v uliciach užívajú slniečko a drinky na letných terasách a všetko sa postupne uvoľňuje. To platí aj pre nás, aktuálne sú u nás už viaceré aktivity dostupné, no aj tak si ešte pre istotu pred vytvorením rezervácie v momentálnej situácii overte dostupnosť vami vybranej aktivity.

Sme už len maličký krôčik k príprave nových skvelých zážitkov a splneniu snov o nezabudnuteľnej a neopakovateľnej oslave či rozlúčke so slobodou. Je jedno, či túžite po bláznivom vystúpení ako z filmu Magic Mike alebo si len chcete užiť luxusný večer v limuzíne či v štýlovom párty buse. My sa už nevieme dočkať, kedy budeme opäť počuť pozitívne odozvy od vás a vašich kamarátov, ktorí na zážitok tak skoro nezabudnú.

Pozrite si naše tipy, prečo si zorganizovať rozlúčku čo najskôr po kríze:

Termíny aktivít v rámci ktoréhokoľvek z miest, kde rozlúčky organizujeme (Bratislava, Praha, Košice, Brno) nikdy neboli dostupnejšie, ako teraz, keďže všetci museli svoju rozlúčku presunúť na neurčito. Takže je veľká šanca, že teraz bude akýkoľvek termín aktivity dostupný, čo by sa v takomto čase za obvyklých podmienok nestalo.

Zahraniční návštevníci sa na naše územie momentálne nedostanú, čo môže na jednej strane pôsobiť na niektorých zvláštne, no pozrime sa na to aj pozitívne. (Len) teraz si môžete užiť mesto bez čakania v dlhých radoch, či ste už turisti z iného mesta, alebo lokáli, ktorí chcú objavovať nepoznané zákutia, bary či iné miesta vo svojom meste, a to bez čakania v dlhých radoch. Najmä hlavné mestá ako je Praha či Bratislava o tom vedia svoje ☺.

Domnievame sa, že aj keď sa hranice otvoria a zahraniční návštevníci prídu do našich miest za zábavou, stále pôjde len o otváranie letnej sezóny, takže mestá by mali byť ešte stále menej preplnené návštevníkmi, ako obvykle.

Dobrodružná rozlúčka – po kríze sú mnohí unavení z domáceho prostredia, majú chuť ísť na výlet, niečo nové zažiť. Prečo si preto zo svojej rozlúčky neurobiť rozlúčkový „farewell trip“ a nenavštíviť viacero našich rozlúčkových miest? Keď naše Česko-slovenské hranice budú otvorené pre všetkých, môžete si nakombinovať aktivity v rôznych mestách. Dokonca ak by išlo aj o „last-minute“ bláznivé rozhodnutie, stále platí, že aktivity sú teraz v rámci termínov vo všetkých mestách dostupnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Zaslúžite si to! Každý z nás si zaslúži niečo, čo nás rozptýli, zabaví a opäť spojí s priateľmi. Hoci je termín svadby ešte v nedohľadne – na zorganizovaní predčasnej rozlúčky nie je nič zlé, veď práve naopak, leto je tým najlepším obdobím, aby ste si ju naplno užili! 

Dúfame, že naše tipy vás inšpirovali a že to bude skvelé rozlúčkové leto. My vás chceme len poprosiť, aby ste zostali naďalej zodpovední, motivovaní a pozitívni. Ste skvelí, a preto my spravíme všetko, čo bude v našich silách, aby boli už všetky naše aktivity čo najskôr dostupné a vaše sny a očakávania naplnené.

Váš tím Rozlucky.com

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *