Rozhovor s top bratislavským striptérom

Přidal

Prinášame vám exkluzívny rohovor s bratislavským Magic Mikeom.  Heňo s nami spolupracuje už viac ako 4 roky a patrí medzi našich najobľúbenejších profesionálnych striptérov. Niet sa čomu diviť, veď ide o svalnatého krásavca, ktorý svojim imidžom pripomína sexy gladiátora či Aquamana a svojím vystúpením si získal už nejedno ženské srdce. Sympatický striptér nám okrem pikošiek z rozlúčkových párty, ktoré s nami zažíva, prezradil aj horúce novinky zo svojho súkromia.

Ako dlho pracuješ v striptízovej oblasti?

Už od strednej školy, čiže v tomto biznise som už 8 rokov, no a s vašou agentúrou spolupracujem už viac ako štyri roky. 

Ak by si sa nestal striptérom, čím by si asi bol?

Jednou z variant je to, že by som bol pracoval niekde v Nemecku v nejakej bežnej práci. Alebo by som dokonca rád pôsobil ako herec alebo niečo v show biznise, pretože mám rád pozornosť, haha.

V akých kostýmoch rád vystupuješ a ktoré sú skupinami najvyhľadávanejšie kostýmy?

Mojím najzaujímavejším kostýmom je Aquaman, na rozlúčky si ho však neberiem, pretože je pomerne nepraktický, je vhodný skôr na veľké eventy ako napríklad divadlo. Na rozlúčky si najčastejšie obliekam elegantný oblek alebo obľúbeným pre dámske skupiny je aj kostým policajta. K dispozícii mám tiež robotnícky a gladiátorský kostým. 

Spomínaš si vo svojej praxi na nejakú zvláštnu požiadavku? Napríklad na kostým alebo niečo iné v rámci striptízu?

Spomínam si na vystúpenia na zvláštnych miestach ako napríklad vystúpenie v cirkuse, v električke alebo v detskom kútiku medzi hračkami vo večerných hodinách, samozrejme, bez detí. Čo sa týka skupín, žiadali ma už o všeličo, výnimkou nebol ani kostým Santa Klausa či nejakých rozprávkových postavičiek. Občas som vystupoval ako Tarzan.

Je niečo sexy počas vystúpenia, čo žienky milujú? Napríklad ľad na tele?

Keď si rozpustím vlasy, keďže ich mám dlhšie, ako bežní muži. Veľmi obľúbenými sexy momentmi počas vystúpenia sú aj efekty s olejom či s vodou.

Spomínaš si na nejaké vtipné momenty, poprípade trapasy z vystúpení?

Pamätám si na to, že som sa po vystúpení prezliekal v šatni a do šatne mi vliezli 3 baby, ktoré ma nechceli pustiť domov. Alebo jeden šokujúci, ale aj príjemný zážitok bol vtedy, keď sa nevesta a niektoré jej kamarátky vyzliekli po mojom vystúpení tiež!

V ktorom prostredí najradšej vystupuješ? Klasicky v salóniku, alebo máš rád aj párty bus či limuzínu?

Najradšej mám väčšie priestory na privátnych vystúpeniach napr. v chate, kde je veľmi uvoľnená atmosféra. Veľká zábava je aj v párty buse, tam to nevesta dokonca menej čaká ako v salóniku.

Koľko vystúpení „zvládneš“ počas bežného večera?

Maximálne 4.

Stáva sa, že ťa skupina po vystúpení ešte pozve na drink? Prijmeš to?

Väčšinou vždy a v rámci normy to rád prijmem. Záleží, samozrejme, na tom, koľko mám času, ale snažím sa slečny neodmietnuť.

A keď sa niektorej slečne zapáčiš, rád sa niekedy zblížiš aj viac?

Záleží na tom, či som zadaný a či sa mi slečna páči. Na rozlúčke so slobodou však vždy počkám na prvý krok, aby nedošlo k nejakému nedorozumeniu.

Niekedy organizujeme okrem rozlúčok aj narodeninové oslavy či iné eventy. Pozoruješ nejaké zásadné rozdiely medzi rozlúčkovými a „nerozlúčkovými“ skupinami?

Atmosféra je vždy úplne rovnaká bez ohľadu na to, či ide o rozlúčku so slobodou alebo oslavu.

Čo myslíš, kam sa bude najmä po terajšej COVID-19 kríze tvoja kariéra uberať? Plánuješ pokračovať vo vystúpeniach alebo máš aj nejaké vedľajšie plány?

Po karanténe som začal dostávať mnoho objednávok na rozlúčky či iné striptízové podujatia. Teraz som dokonca dostal pozvanie na Farmu, čo ma potešilo, no neviem zatiaľ povedať, ako to dopadne. V ďalekej budúcnosti by som rád začal vlastné podnikanie.

Wow, tak ak prijmeš pozvanie na Farmu a nebodaj vyhráš, vrátiš sa k nám ešte ☺?

Určite, veľmi rád, rozlúčky sú mojimi obľúbenými akciami a plánujem s vami spolupracovať ešte dlho.

Heňovi ďakujeme za rozhovor a pevne veríme, že sa počas leta vidíme s ním aj s vami na mnohých skvelých rozlúčkach a oslavách!

Heňa a našich ďalších skvelých profesionálnych striptérov si môžete objednať na apartmán, do salónika či akéhokoľvek privátneho priestoru https://www.rozlucky.com/bratislava-zeny/denne-aktivity/77-pansky-striptiz.html alebo v rámci ktorejkoľvek bláznivej nezabudnuteľnej rozlúčkovej aktivity:

Párty bus (v ponuke viacero balíkov): https://www.rozlucky.com/bratislava-zeny/vecerne-aktivity/672-partybus-so-sexy-stripterom.html

XXL limuzína a pánsky striptíz: https://www.rozlucky.com/bratislava-zeny/vecerne-aktivity/362-cadillac-limuzina-a-pansky-striptiz.html

Večera so striptízom: https://www.rozlucky.com/bratislava-zeny/vecerne-aktivity/67-sexyyy-vecera.html

Sexy rozlúčka v Masquerade clube: https://www.rozlucky.com/bratislava-zeny/vecerne-aktivity/701-vip-rozlucka-v-masquerade.html

Cocktailová párty so striptízom: https://www.rozlucky.com/bratislava-zeny/vecerne-aktivity/72-cocktail-striptiz-party.html

Mnoho ďalších sexy aktivít nájdete na našej stránke v Bratislave aj v rámci Košíc!

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *