Rozlučka se svobodou v nejslavnějším pražském kabaretu

Přidal

Praha, Darling Cabaret a loučení se svobodou. Co více je třeba dodávat? Praha jednoznačně patří mezi top 5 evropských destinací, kde se loučí se svobodou bezmála celý svět. A co by to bylo za rozlučku bez pořádného vzrušení, kvalitního alkoholu, show a luxusu!

Darling Cabaret si pro všechny nastávající ženichy připravil koktejl namíchaný z těch nejlepších ingrediencí. Těšit se můžete na žhavou kabaretní show, sexy striptýz, VIP rezervaci stolů, luxusní jízdu limuzínou a večer, na který budete vzpomínat po celý život.

V Darling Cabaretu se můžete těšit na tradiční show jako například Kankán, při kterém vás nechají naše tanečnice nakouknout pod své rozverné sukně, Moulin Rouge, při kterém si budete připadat, jako kdyby se vám nad hlavou točil tolik známý Pařížský červený mlýn, nebo Brazil show, která vás v mžiku zanese do karnevalového Ria plného barev, hudby a sexy tanečnic.

Ale to není vše. Kromě tradičních show je v programu připraveno i mnoho těch netradičních. Ať už třeba dech beroucí akrobatické vystoupení ve vzduchu, kouzelnická show, světelná show, lesbi show nebo boj v bazénu. Je toho mnoho, co Darling Cabaret nabízí a na své si přijde opravdu každý.

Chcete i vy zažít párty v Darlingu? Oslavu narozenin, rozlučku, nebo jen posedět s přáteli a pobavit se? Využijte jeden z party balíčků a organizaci nechte na nás.

 

Rozlucky.com Vám nabízejí kabaretní balíčky ve své nabídce. Objednejte si u nás za skvělou cenu:

Kabaret VIP classic: www.rozlucky.com/praha-muzi/baliky/302-kabaret-classic.html

Kabaret VIP Diamond: www.rozlucky.com/praha-muzi/baliky/304-kabaret-vip-diamond.html

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *