Rozlúčka v Čechách? Super nápad!

Přidal

„Slovenské je skvelé, ale ja mám radšej české“…koľkí z vás si to už povedali? Tušíte správne, hovoríme o pive. A nielen to je úžasné v susedných Čechách! Ruku na srdce, kto z nás sa nezamiloval do Prahy? Nádherná historická panoráma, úžasné výhľady na mesto a mnoho ďalších dôvodov, prečo si svoju rozlúčku vybrať práve tam. A nezabúdajme tiež na jej „súrodenca“, druhé najväčšie české mesto Brno, ktoré za Prahou vôbec nezaostáva. Práve naopak, po príchode vás naladí na vlny študentského života, roztomilých uličiek, pamiatok, a čo je dôležité – množstvo úžasných lokálnych barov. Ak ste sa rozhodli svoju rozlúčku urobiť o čosi originálnejšiu, ako „len“ na Slovensku a plánujete svoj výlet do Čiech, no ešte neviete, ktoré mesto je to ideálne pre vás, čítajte ďalej.

Majestátna Praha

Prahu v Európe, dokonca ani vo svete, nie je potrebné veľmi predstavovať. Masy turistov každoročne obdivujú historické krásy mesta od Pražského hradu, cez Karlov most až po Pražský orloj. Okrem toho netreba zabúdať na mnoho krásnych pražských uličiek, keďže ide o – najmä v porovnaní s Bratislavou – rozlohou omnoho väčšie mesto, takže Praha je vhodná aj na niekoľkodňový výlet v rámci vašej rozlúčky. Nudiť sa určite nebudete. A ak máte chuť si trochu oddýchnuť v parku, odporúčame okrem mnohých parkov Petřín, kde nájdete okrem známej rozhľadne aj čarovnú jaskyňu, labyrint či iné zaujímavé miesta. V neposlednom rade by sme chceli vyzdvihnúť nádhernú pražskú panorámu, výhľady na mesto a na rieku Vltava, ktorá mestom preteká. Okrem krásnych mostov, z ktorých možno Vltavu pozorovať, si ešte lepšie môžete atmosféru vychutnávať priamo počas plavby. My Vám s tým, samozrejme, pomôžeme.

Nezabudnuteľná párty plavba po Vltave

Hoci sme vás na začiatku zasypali informáciami o Prahe a jej kultúre, stojíme nohami na zemi a vieme, čo mnohé rozlúčkové skupiny motivuje k príchodu do Prahy. No predsa páárty! A pri pravej párty nesmú chýbať skvelé drinky, hlasná hudba a mnoho zábavy. Čo takto si spraviť privátnu párty v srdci mesta na lodi? Aby toho nebolo málo, na palubu k vám priskočí sexy striptér či striptérka. Takúto originálnu rozlúčku nezažijete možno ani v špičkovom klube. Lokálne aj zahraničné skupiny tieto zážitkové plavby jednoducho milujú a preto vám ich vrelo odporúčame. V ponuke máme rôzne balíky pre pánov napr. https://www.rozlucky.com/praha-muzi/vecerni-rozlucka/444-striptyz-na-lodi.html?search_query=plavba&results=5 a pre dámy napr.  https://www.rozlucky.com/praha-zeny/vecerni-rozlucka/439-rozluckova-strip-plavba.html?search_query=plavba&results=5

 

Bláznivá jazda v Beer/Prosseco biku

Ak nie ste milovníkmi lodí a plavieb, skvelou alternatívou, ako sa zabaviť so svojimi kamarátmi, trošku si vypiť a dokonca sa aj odviezť až do klubu či do svojho hotela je možné na beer biku pre pánov https://www.rozlucky.com/praha-muzi/vecerni-rozlucka/495-beer-bike-jizda.html a prosseco biku pre žienky https://www.rozlucky.com/praha-zeny/vecerni-rozlucka/527-prosecco-bike.html?search_query=bike&results=1. Túto aktivitu odporúčajú nielen české skupiny, ale aj turisti, u ktorých je „bike“ skvelým začiatkom rozlúčky. Objednať si ho totiž môžete aj doobeda!

Toto bol kratučký prehľad aktivít, ktoré si môžete objednať v hlavnom meste Českej republiky. Vrele odporúčame aj rôzne rozlúčkové balíky či aktivity v TOP pražských párty kluboch, v ktorých usporadúvame skvelé rozlúčky a oslavy už roky.

Čarovné Brno

Teraz sa presunieme do o čosi menšieho, no zato veľmi významného a prekrásneho českého mesta – do Brna. „Súťaž“ medzi Prahou a Brnom by sme prakticky mohli prirovnať k súťaži medzi našimi mestami Košice a Bratislava. Tak, ako Praha, aj Bratislava je hlavné mesto, takže je tam o niečo viac možností na párty aktivity a navštívi ju nepochybne viac turistov. Košice sú zase menšie mesto a tak, ako aj Brne, všade je ale dobrá dostupnosť pešo aj inými spojmi, mesto pôsobí útulnejšie a cítite v ňom domáckejšiu atmosféru. Milovníci piva si v oboch našich českých mestách určite prídu na svoje, veď samotné Čechy sú rajom pivárov. Povráva sa, že v Brne je viac tradičných pubov či reštaurácií. Útulné pivárne s lahodným jedlom a nefalšovaným lokálnym pivom nájdete na každom kroku. Keďže je Brno známe aj ako typické študentské mestečko, je aj veľmi „budget friendly“. Treba tiež poznamenať, že okrem historických pamiatok a celkovo krásneho centra je výhodou aj jeho zelené okolie, ktoré ponúka rozličné možnosti na výlety.

Sexy jazda limuzínou

Komu by sa nepáčila jazdu limuzínou s chladeným šampanským a s výhľadmi na krásy mesta? Keď sa jazdí v Brne, nejde iba o klasickú okružnú jazdu, ale o jazdí v skutočne veľkom štýle! Jej pridaná hodnota je v podobe sexy striptízového vystúpenia. Atraktívny pán policajt či sexy stopárka priskočí na palubu priamo k vám. Ponúkame malú aj veľkú limuzínu. Takéto balíky sú dostupné pre pánov napr. https://www.rozlucky.com/brno-muzi/vecerni-rozlucka/519-limo-strip-jizda.html aj pre dámy napr. https://www.rozlucky.com/brno-zeny/vecerni-rozlucka/558-limo-strip-jizda.html.

Nezabudnuteľná rozlúčková večera

Úžasné spojenie mestskej atmosféry, skvelého jedla a výbornej zábavy. V srdci Brna otvárajú brány domácim aj zahraničným návštevníkom reštaurácie so širokou ponukou jedál. Naše skupiny si veľmi rady vyberajú večeru so striptízom pre dámy https://www.rozlucky.com/brno-zeny/vecerni-rozlucka/554-rozluckova-vecere.html aj pre pánov https://www.rozlucky.com/brno-muzi/vecerni-rozlucka/515-steak-strip-vecere.html Po výbornej večeri podľa vlastného výberu na vás bude čakať v salóniku lahodný dezert – profesionálne sexy striptízové vystúpenie. Nielen nevesta  či ženích, ale aj ostatní členovia skupiny majú postarané o skvelý zážitok!

Už ste sa rozhodli, ktoré mesto by bolo pre vás to pravé? Ak nie, kedykoľvek kontaktujte náš tím a my vám radi poradíme a pomôžeme naplánovať skvelú a nezabudnuteľnú rozlúčku. Zoznam všetkých aktivít v oboch mestách nájdete na našej stránke https://www.rozlucky.com/sk.

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *