Rozlučka v Praze? Jak na to.

Přidal

Domluvili jste se, že zorganizujete rozlučku pro svého dobrého kamaráda nebo kamarádku? Nebo jen zkoumáte možnosti a nápady jak loučení se svobodou správně pojmout? Rozlučka bývá zpravidla jen jednou za život, proto je dobré se na ni skutečně dobře připravit. Ještě nedávno znamenalo zorganizování rozlučky složité domlouvání u dodavatelů a bylo proto nutné mít spoustu manažerských dovedností.  A výsledek po vyčerpávajícím úsilí? Bohužel téměř vždy totožný: přátelé se sešli, objednala se limuzína, jídlo a pití a občas pro zpestření také striptérka.  Nebo se zorganizovala společná oslava na chatě nebo nějaké posezení v hospodě. A dnes?

 

Dnes už k zorganizování rozlučky existuje i jiná cesta.  Mnohem jednodušší, která Vám nabízí více možností  jak se na rozlučce skvěle pobavit, co zažít a co nového vyzkoušet.  Právě rozlučkový portál Rozlucky.com Vám toto všechno umožní bez zbytečné námahy. Jako jeden z mála ryze domácích portálů, je určen především pro české a slovenské skupiny. Funguje to zcela jednoduše. Prostě si vyberete z on-line nabídky na www.rozlucky.com, provedete nezávaznou rezervaci, uhradíte zálohu a to je vše! Dál můžete jen relaxovat, těšit se na velký den a následně si ho také pořádně užít. Protože o celou organizaci se postará náš rozlučkový tým. Jednodušší už to snad být ani nemůže.

Navíc si můžete vybrat, kde chcete rozlučku prožít.  Nabízíme Vám kouzelnou Prahu se svým atraktivním denním a nočním životem jak pro dámy tak pro pány. Nebo máte možnost navštívit Slovensko a vybrat si něco z velmi zajímavé nabídky v Bratislavě nebo Košicích.

Jak to celé probíhá? Je to zcela jednoduché. Po objednání a uhrazení požadovaných balíčků si domluvíte místo setkání, které záleží jen na Vás (vlakové nebo autobusové nádraží, veřejně známá místa atd.) Na domluvené místo dorazí delegát/delegátka Vaší skupiny, kteří se osobně postarají o to,  abyste si požadované služby užili v tom nejvyšší standardu.  Může to být ještě jednodušší?

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *