Skvělé novinky pro rok 2018 na Rozlucky.com

Přidal

Všem zasnoubeným, budoucím novomanželům, nevěstám, ženichům, svědkům, družičkám a dalším pártychtivým organizátorům přejeme v novém roce 2018 jen to nejlepší! Ať se vše daří, láska kvete každým dnem a každá rozlučka se svobodou je tím nejdokonalejším zážitkem.

Tým Rozlucky.com pro Vás připravil na rok 2018 spoustu zajímavých novinek a tipů, abyste mohli zažít tu nejlepší rozlučku se svobodou.

Nový rok 2018 s novými nabídkami v Praze!

V Praze na Vás čekají nové, zajímavé balíčky denních i nočních aktivit.

Pro muže máme připravené různé outdoorové aktivity, spojené především se zábavou, jako například Gigantickou olympiádu nebo  fotbalové hry.

Pro dámy máme nově různé kurzy tance, nebo třeba květinový kurz. Také nabízíme zajímavou možnost pikniku v Grébovce nebo naprostou novinku na trhu Prosecco bike.

Ve večerních aktivitách jsme přichystali spoustu nových párty balíčků od restaurací a hospod, až po různé varianty balíků ve známých pražských klubech.

Jedná se třeba o atraktivní jízdy v luxusních  limuzínách se striptýzem, které Vás pak zavezou do jednoho z Vámi vybraných klubů, kde na Vás navíc čeká také VIP rezervace.

Pro pánské skupiny máme připravenou úžasnou novinku, kterou je Party night, v rámci které navštívíte klasickou hospodu,  následně Strip klub a celý večer zakončíte v pražském klubu, kde můžete slavit až do rána. Samozřejmě nechybí ani spousta pikantních balíčků, jako je posezení v hudebním klubu s drinky a striptýzem nebo naše osvědčená klasika Steak and Strip večer.

Dámy si zase mohou vybrat posezení v privátním dámském klubu, párty večer v hudebním klubu nebo výbornou večeři se striptýzem v naprostém soukromí salónku v příjemné restauraci.

Pro všechny skupiny nabízíme také velmi populární a zábavné výlety na lodích s neomezeným pitím nebo pikantním překvapením.

Toto vše a ještě mnohem více najdete na našich stránkách rozluček se svobodou v nabídkách pro ženy i muže.

Rok 2018 je nově ve znamení také rozluček v Brně! 

V roce 2018 rozšiřujeme nabídku rozluček také na moravskou metropoli. I zde Vám nabízíme velmi zajímavé a atraktivní balíčky, z kterých si vybere každý:

Limuzíny, kluby, striptýz, restaurace, střelba nebo celodenní výlet do pravého moravského vinného sklepa včetně  ubytování – to vše najdete v naší pestré nabídce.

Podívejte se na nabídku pro muže nebo ženy v Brně, vyberte si  a zažijete jedinečnou párty!

Bratislava a Košice

A co třeba zažít pořádnou jízdu na Slovensku? Nabízíme Vám spoustu zajímavých rozlučkových akcí i v Bratislavě nebo Košicích!

Na zimu jsme pro Vás v Bratislavě připravili ledovou novinku, kterou je Curling. Kolektivní sport,  při kterém si užijete úžasnou zábavu na kterou nezapomenete.

Druhou novinkou je Sexy plavba po Dunaji, kde Vás vezmeme na hodinovou okružní plavbu s plným barem a sexy vystoupením na závěr.

Na večer si určitě nenechte ujít zápasy v bahně nebo výbornou večeři ve formě šťavnatého steaku, piva a sladkého vystoupení od jedné z našich Top tanečnic na závěr.

Ženy určitě potěší možnost využít speciální kurzu jako je cocktail kurz pod vedením profesionálního barmana v jednom z Top music klubů v Bratislavě. Ten si můžete také doplnit o vystoupení krásného sexy striptéra.

V Košicích si ženy přijdou na své balíkem Kasíno limo a pánům jednoznačně doporučujeme Párty noc.

Vy si pouze vyberte a bavte se. My zorganizujeme vše za Vás.

Ta nejlepší rozlučka se svobodou? Jedině s námi!

Rok 2018 plný nezapomenutelných rozluček Vám přeje celý tým rozlucky.com

 

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *