Super novinky sezóny 2020!

Přidal

Pro ty nejlepší rozlučky jsme si na letošní sezónu připravili několik novinek.  Co nového na Vás čeká?

Wellness party basic  Dvě hodiny privátní sauny s vířivkou, láhev Prosecca na každé dvě osoby z Vaší skupiny a vstup do veřejného saunového světa se čtyřmi druhy sauny, odpočinkovou místností a osvěžujícím barem. Relax přímo v centru Prahy.

 

 

 

 

 

 

Pohodová plavba s neomezeným pitím  Privátní hodinová plavba v Praze s neomezenou konzumací točeného piva, kvalitního vína a nealka. SPECIÁLNÍ AKCE: pro skupiny do 12 osob další hodina plavby zdarma! Jeden z nejoblíbenějších balíků pro pánskou rozlučku.

 

 

 

 

 

 

Prosecco Boat  1,5 hodinová plavba na obřím šlapadle centrem Prahy, s kapitánem a hudbou. K tomu 10l. osvěžujícího Prosecca.  V Beer variantě i pro pánské rozlučky s neomezenou konzumací piva.

 

 

 

 

 

 

Limuzína AL CAPONE  Hodinová jízda Prahou ve zcela nové limuzíně ve stylu 30tých let. Čeká Vás moderní a pohodlný interiér a láhev sektu na přípitek. Stylová limuzína na začátek Vaší rozlučky.

 

 

 

 

 

 

Prosecco wellness párty  Dvouhodinová privátní Wellness jízda s vířivkou, saunou a Proseccem v krásném prostředí krčského zámku. Balík pro skupiny až do 15 osob.

 

 

 

 

 

 

Mega rozlučka v klubu Zlatý Strom  Privátní salónek, kvalitní večeře, vlastní nápojový balíček a soukromá Strip show.  Nezapomenutelný večer v legendárním klubu Zlatý Strom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Spoustu dalších nových rozlučkových balíků pro Vás ještě chystáme a budou pěkně nadupané. V roce 2020 se zase posuneme o pořádný kus dál.

Váš tým Rozlucky.com

 

 

 

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *