TOP 5 aktivít pre dámy v Bratislave (rok 2016)

Přidal

Milé dámy. Zaujíma vás, ktoré aktivity ste si objednávali v roku 2016 najčastejšie? Ktoré vás najviac oslovili a ktoré ste sa rozhodli cez nás objednať? Tak nech sa páči, tu sú. 5 najobjednávanejších v presnom poradí:

 

  1. Cocktail Striptíz Párty – kurz miešania drinkov so striptízom

 

 

 

 

Ideálna kombinácia na rozlúčkový program. Niečo nové sa naučíte, niečo nové ochutnáťe a niečo nové uvidíte. Naučíte sa ako sa miešajú koktejly od profesionálneho barmana. Ochutnáte skvelé vami namiešané koktejly. Uvidíte zábavný a horúci pánsky striptíz na záver.

 

2. Strip klub Plus – dámsky strip klub s prekvapkom

Zoberieme vás do dámskeho strip klubu, kde budete mať zdarma vstup, zabezpečenú rezerváciu stolov a samozrejme welcome drink. V priebehu večera vytiahne jeden sympatický svalnáč našu budúcu nevestu na stage a bude sa venovať výlučne nej. Veľa budúcich neviest hovorí, že striptéra nechce, no my vieme ako to vždy dopadne… nuž tichá voda brehy myje 🙂

 

3. Kurz erotického tanca – privátny kurz sexy tanca 

 

Ponúkame 90 minútový súkromný kurz erotického tanca pod vedením profesionálneho inštruktora. Naučte sa zvodne tancovať, pomaly bokmi hýbať alebo okolo tyče sexy obtáčať. Vysoké podpätky a pohodlné sexy oblečenie sú v tomto prípade nutnosťou.

 

4. Limuzína – limuzína so šoférom, sektom (alebo aj striptízom?)

 

Môžete si všetky spolu užiť okružnú jazdu mestom, môžete zastaviť kdekoľvek chcete alebo vás môže limuzína pozbierať z rôznych adries a odviezť na rozlúčkový večer do vášho obľúbeného baru, reštaurácie. Jednoducho odvezie vás kdekoľvek budete chciet. K dispozícii máme 6 miestnu limuzinú, dve 8 miestne limuzíny a jednu 15 miestnu limuzínu.

 

5. Sexy večera – šťavnatý kurací steak, víno a sexy striptízové výstúpenie

Rozlúčková klasika. Príjemná večera v jednej zo štýlových bratislavských reštaurácii doplnená o sexy pánsky striptíz. Zavedieme Vás do príjemnej reštaurácie v centre Bratislavy, kde sa o vás postará náš ochotný a milý personál. Každá z Vás dostane chutný a štavnatý kurací steak aj s prílohou a na výber pohár bieleho alebo červeného vína, prípadne nealka. V prípade vegetariániek je možnosť si vybrať z viacerých druhov cestovín. Po chutnej večeri bude nasledovať súkromný pánsky striptíz. Striptíz bude iba pre Vašu skupinu, takže sa budete môcť naozaj odviazať. Taktiež si budete môcť vybrať, či máte záujem o jemný a decentný striptíz alebo poriadnu rozlúčkovú show.

 

Všetky tieto ale aj iné rozlúčkové aktivity nájdete na našej stránke – www.rozlucky.sk

 

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *