TOP rozlúčkový víkend v Bratislave

Přidal

Máte zorgnizovať rozlúčku so slobodou pre Vášho kamaráta? Neviete kde začať? Potrebujete poradiť? Naštastie sme tu my. Radi Vám ukážeme podľa nás ideálny program ako by taká rozlúčka so slobodou v Bratislave mohla vyzerať.

FYI, budú tam limuzíny, adrenalín, pivo, blato, voda, sexy tanečky a samozrejme poriadne jedlo. Ideálna fúzia tých najlepších rozlúčkových elementov.

Tak pekne po poriadku. Začíname ešte v piatok. Pred Vašim domom, alebo hotelom, bude pristavená luxusná Cadillac limuzína, kde sa zmestí v kľude aj 14 ľudí. Na Vás len ostane úloha ako nič netušiaceho ženícha dostanete do tej limuzíny.

Cadillac Limo pre 14 osôb – Bratislava

Po okružnej jazde Bratislavou a pár pohárov šampanského, prípadne pív, či nejakých iných drinkov podľa Vášho želania, Vás bezpečne vysadíme pred jednou modernou reštauráciou v centre mesta. Tam Vás už bude čakať rezervovaný stôl a príjemná atmoška. Neskôr Vám prinesú čerstvo načapované chladené pivo a štavnatý steak ugrilovaný presne podľa Vašich predstáv. Po chutnej večeri Vám pripravíme hlavný bod programu –  sexy dlhonohý striptíz. Naše baby sú naozaj jedinečné. Za to, že sa Vám, a hlavne budúcemu ženíchovi, bude ich vystupko naozaj páčiť, dáme ruku do ohňa. Rozlúčkový striptíz je predsa ten najvýznamnejší v ich povolaní, takže si dávaju naozaj záležať :).

Po parádnej večeri sú na programe Zápasy v bahne. Že ste o nich ešte nepočuli? Tak máte sa na čo tešiť. Najskôr si budete môcť užívať zápasy dvoch sexy báb v bikinách, prípadne za menší príplatok aj…ehm…povedzme..v Evinom rúchu ;). Potom sa usmeje štastie aj na nášho oslávenca a tie dve babenky si ho zavolajú k sebe do ringu. Pozor! Nie sú to žiadne amatérky, zúčastňujú sa medzinárodných súťaží (Áno, dozvedeli sme sa, že aj také sú) a ovládajú triky a hmaty ako mladého položiť na zem a prakticky robiť si s ním čo sa im zachce. Vaša jediná úloha v tomto prípade je zabezpečiť pre ženícha nejaké bojové bahnové oblečenie, napríklad šortky, prípadne jednoduchý kostým. Čím vtipnejší, tým lepší. Samozrejme sprchy a uteráky sú pre nášho bojovníka priprevené.

Zápasy v bahne – Bratislava

Neskôr môžete využiť naše služby a navštíviť s nami kasíno, kde získate welcome drink a žetóny v hodnote 10 Eur na začiatok. Alebo sa nechať zaviesť do naj klubu v Bratislave, prípadne naj strip klubu. Alebo to rovno skombinovať v našej Pártyslave. Začenete v pube, kde od nás každý dostane jedno veľké pivo, neskôr Vás zoberieme do najpopulárnejšieho strip klubu, kde máte od nás zdarma vstup, welcome shot a rezerváciu stolov a neskôr Vás naša párty hosteska zoberie do najlepšieho klubu v meste. Je to Váš prvý rozlúčkový večer, takže patrilo by sa ostať aspoň do rána.

V sobotu ráno, respektíve skôr poobede, a po výdatných raňajkách a silnej povzbudzujúcej káve, Vás čaká nie tak malá dávka adrenalínu. Príde pre Vás naša hosteska spolu s našim minibusom a odvezú Vás na strelnicu neďaleko Bratislavy. Jediné, čo musíte urobiť, je vstať a presunúť sa do minibusu. Čaká Vás nezabudnuteľný balík –  5 zbraní a 53 ostrých nábojov a samozrejme aj ten jeden jediný, najspoľahlivejší ruský velikán – Kalashnikov aka AK-47 s obrovským 7,62 kalibrom, z ktorého sa Vám zaručene roztrasú kolená. Okrem toho budete mať možnosť zastrieľať si z revolveru, z rôznych pištolí, či poloautomatického Československého Škorpióna.

Strelnica “Rambo” – Bratislava

Po streleckom zážitku Vás odnesieme do Vami vybranej, prípadne nami odporúčanej, reštaurácie. V kľude sa najete, napijete a pokecáte o novom zážitku. Po tejto malej pauze, sme s adrenalínom ešte neskončili.

Pripravte sa na offroad, blato a štyri kolesá. Môžete si vybrať buď štvorkolky alebo menej populárne no o to exotickejšie buginy.

Offroad štvorkolky – Bratislava

Tak my vyberáme buginy. Náš minibus už z minulej aktivity poznáte, aj našu hostesku, tí Vás teraz zoberú iným smerom, za pokladom offroadu. Každý z Vás dostane na hlavu prilbu, do rúk chytí volant a položí nohy na pedále. Offroad jazda sa môže začať. Budete mať k dispozícii 2x 10 minút a veríme, že za ten čas budete môcť objaviť Vašu pretekárskú dušu a zároveň využiť Vaše offroad schopnosti. Po dojazdení, a v prípade záujmu aj malom občerstvení, Vás náš minibus dopraví naspäť domov, prípadne do hotela.

A teraz sa pripravte ešte na jeden zážitok, a tým je súkromná vyhliadková plavba po Dunaji s barom a striptízom. Ak by ste chceli, tých striptízov môže byť aj viac. Alebo rovno objednať Titanic verziu – našu super sexy a zábavnú XXL striptérku a prekvapiť nič netušiaceho ženícha sediac na stoličke so zaviazanými očami :). Myslíme, že taký malý fórik by na záver nebol na škodu.

Tu sa náš výber aktivít končí, sobotný večer môže pokračovať ako len chcete, no ten nedeľný program by mal byť už hlavne oddychový a relaxačný. Môžete využiť našu ponuku thajských masáži a fínskej sauny alebo nášho relax spa centra v centre Bratislavy, no každopádne by ste mali zájsť na ešte jedno spoločné detox pivo a všetko po poriadku zrekapitulovať. Sme si istí, že ak naň pozvete aj našu hostesku, ktorá Vás sprevádzala počas celého víkenu, rada sa pripojí.

Peknú zábavu prajeme

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *