Ta nejlepší podzimní rozlučka se svobodou!

Přidal

Nejvíce rozluček sice  kvůli počasí pobíhá v období od dubna do srpna, ale i teď, kdy se dny krátí a sluníčka ubývá, si můžete užít skvělou rozlučku.

A jaké rozlučky se svobodou máte na podzim nejraději? Nechte se inspirovat.

Jeden nezapomenutelný večer v jedinečném pražském klubu Zlatý strom

Soukromí privátního salónku, který je Váš na celou noc, kvalitní pití, výborné občerstvení a sexy Strip show.  Přesně takovou rozlučku pánové vyhledávají nejčastěji.

Exkurze do pivovaru s degustací a jídlem

40-ti minutová prohlídka historické částí pivovaru Staropramen,  degustace  4 prémiových ležáků a k jídlu třeba vepřové koleno. To je náš oblíbený zážitkový balíček pro pány.

Beer-Bus jízda Prahou s neomezenou konzumací piva

Odpočinková  rozlučková jízda, ke které si můžete přiobjednat i dámský striptýz přímo na palubu vozu. Jedna z nejveselejších rozlučkových aktivit.

 

 

 

 

 

 

 

Tradiční balíček na rozlučku se svobodou Limo & Strip & Párty 

Limuzína, láhev sektu, vystoupení krásné striptérky během jízdy a možnost rezervace salónku v jednom ze známých pražských klubů.  Vybrat si můžete z klubu Nebe či Alibi.

 

 

 

 

 

 

 

K podzimu také patří naše balíky v pražském klubu La Madame

Dámy, přijďte si ohřát oči do klubu jen pro ženy! Mužům je vstup zakázán. Zažijte luxusní prostředí s krásnými společníky a jejich sexy taneční vystoupení jen pro Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na začátek dámské jízdy si rády dáváte výbornou večeři se striptýzem 

Večeře v příjemné restaurace a  vystoupení krásného striptéra.  Rozlučkový balíček, který patří u žen mezi ty nejklasičtější.

 

 

 

 

 

 

 

Hodinová jízda limuzínou s lahví sektu se striptýzem nebo bez

Nejčastěji se na dámskou rozlučku necháte odvézt limuzínou. Nabízíme Vám několik balíků s různými typy limuzín. Stačí si jen vybrat. Nově máme také italské stylové limuzíny.

 

 

 

 

 

 

 

Přejeme Vám krásný podzim!

Váš tým Rozlucky.com

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *