Vybrali jsme nejžhavější tipy od samotných organizátorů rozluček

Přidal

Je zcela běžné, že na rozlučce se svobodou se potkají osoby, které se ještě nikdy neviděli. Nevěsta nebo ženich tak mají před samotnou svatbou často první příležitost své nejbližší kamarády vzájemně seznámit. Rozlučka tedy neznamená pro všechny zúčastněné jen skvělou zábavu na kterou se všichni těší, ale přináší také nová přátelství, která jsou někdy i na celý život. A proto – ať to stojí za to!

  1. KDO

Rozhodněte se a vyberte si mezi sebou toho, kdo bude pro zorganizování Vaší  rozlučky nejlepší – někoho, kdo je zodpovědný, zábavný, má dobré nápady a na kterého je spolehnutí. A pokud je silný jen v některých ohledech, nevadí – vyberte mu k ruce ideálního pomocníka. V tak velké skupině nebudete muset řešit žádné dohady nebo neshody a  Vám všem to ušetří spoustu času, ale hlavně energie.

  1. CO

Pravý opak předchozí bodu. Čím více se Vás do zjišťování informací zapojí, tím lépe! Co si nevěsta či ženich přejí? Co je potěší, po čem touží, co by rádi zkusili? Uvítali by rozlučku se svobodou spíše jako odpočinek, kreativní tvorbu, adrenalinový zážitek nebo je to naopak celé velmi jednoduché a výběr je zcela jasný – čeká Vás pořádný mejdan? Věnujte tomuto bodu dostatek času, úsilí a péče. Nevybírejte podle představy Vaší, ale zjistěte si představu té pravé rozlučky přímo od nevěsty či ženicha. Pokud netrefíte přesně, následky pokažené akce si bohužel ponesete všichni.

  1. CENA

Vždy se předem domluvte, kolik chcete do rozlučky se svobodou investovat. Celkový rozpočet si předběžně stanovte raději vyšší – snížit  ho můžete vždy. Raději oželte přeplněný program organizovaný po vlastní ose a vyberte třeba jen dvě skutečně profesionální aktivity, které budou stát za to. Možná to bude malinko nákladnější, ale na takovou rozlučku budete všichni ještě dlouho vzpomínat.

  1. ORGANIZACE

Vyžádejte si od nevěsty či ženicha seznam s přesným počtem osob, které se mají rozlučky zúčastnit a to včetně jejich kontaktů. Pro zjednodušení celého plánování máte také další možnosti – třeba  zorganizovat rozlučku se svobodou jako událost vytvořenou na Facebooku, využít na Google sdílený kalendář nebo tabulky, vytvořit dotazník apod. Je to určitě mnohem jednodušší, než vše a se všemi složitě řešit přes e-mail nebo SMS.  Věřte, že tyhle organizační maličkosti nakonec všichni ocení.

  1. TERMÍN

Stanovte si termín rozlučky s dostatečným předstihem  – tedy minimálně měsíc či dva předem. Maximálně tím  snížíte možnost, že někdo na rozlučku nebude moci přijít a tato situace tak nastane pouze ve výjimečných případech. U rozlučky, která má  plánovanou účast dvacet osob, se mínus dvě osoby lehce ztratí. Nicméně u té, kde Vás má být šest, to už taková legrace není – riskujete tím pokaženou zábavou a  v prvních okamžicích rozlučky zcela jistě zklamání nevěsty či ženicha.

  1. SOS

Mějte v záloze připravenou kreditní kartu, kterou můžete uhradit nepředpokládané výdaje přímo na místě. Není nic horšího, než když při rozjeté zábavě stojíte před barem a někdo z Vašich přátel nemá na vstup. Předem si zjistěte telefonní čísla taxislužeb, které znáte, u kterých víte, že je na ně spolehnutí a navíc Vás při závěrečném odvozu domů nezruinují. Domluvte si předem alespoň jednoho kamaráda, který se rozlučky nezúčastní a kterému můžete v průběhu večera v případě nejvyšší nouze zavolat s žádostí o pomoc – ať už se Vaše žádost bude týkat čehokoliv.

Buďte připravení a využijte našich několik cenných rad – s jejich pomocí zorganizujete tu nejlepší rozlučku se svobodou, která se stane legendární. Přejeme Vám hodně štěstí s její přípravou a také úžasnou zábavu a čas strávený s přáteli!

Vaše Rozlucky.com.

 

 

Odpovedať

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *